LegalHero zapewnia pomoc prawną wszystkim, którzy jej potrzebują.

 

Założycielką portalu LEGALHERO jest Marta Milan, prawnik z wieloletnim doświadczeniem.

 

Marta Milan ukończyła prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2015 roku, po ukończeniu aplikacji adwokackiej, zdała egzamin adwokacki. Prowadziła własną kancelarię adwokacką i w jej ramach świadczyła pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego (w tym prawa rodzinnego oraz prawa pracy), prawa karnego oraz prawa administracyjnego.

Obecnie Marta Milan mieszka w Stanach Zjednoczonych i z powodzeniem łączy pracę w polskim świecie prawniczym z amerykańską jakością i poświęceniem dla klientów. Dla klientów przygotowuje pisma procesowe i pozaprocesowe (pozwy, wnioski, skargi, apelacje, zażalenia, umowy, opinie, itd.) oraz świadczy usługi doradcze. Pracuje z osobami fizycznymi i przedsiębiorcami.

 

Marta Milan przyznaje, iż w swoją pracę wkłada całe serce, a zadowolenie klientów LEGALHERO i sprawy zakończone wygranymi traktuje jako miarę swojego sukcesu.

 

LATA DOŚWIADCZENIA  W POMOCY LUDZIOM 

LegalHero to nowy koncept na polskim rynku usług prawnych. Rozumiemy potrzebę uzyskania profesjonalnej pomocy prawnej w przystępnej cenie. Oferujemy najwyższą jakość usług, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. 

© 2018 LegalHero.pl

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon