Oferta biznesowa

DOKUMENTY DLA BIZNESU

Biznes wymaga dużej ostrożności. LegalHero jest najlepszym doradcą każdego biznesu. LegalHero przygotuje wszystkie dokumenty, jakich potrzebujesz dla swojego przedsiębiorstwa. 

PORADY I OPINIE PRAWNE

Zachowanie balansu pomiędzy interesami przedsiębiorstwa a interesami jego pracowników, klientów i kontrahentów nie jest łatwe. LegalHero jest najlepszym doradcą każdego biznesu i zapewnia kompleksową pomoc w każdej sprawie. 

UMOWY BIZNESOWE

Sporządzenie ważnej, zgodnej z przepisami prawa i korzystnej dla obu stron umowy nie jest łatwym zadaniem. LegalHero zapewnia kompleksową pomoc prawną przy projektowaniu i analizie treści umów.  

POZWY I SPRAWY SPÓŁEK

Każde przedsiębiorstwo boryka się z nierzetelnymi kontrahentami, nieopłaconymi fakturami czy uchwałami niekorzystnymi dla wspólników. LegalHero pomoże wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej opresji. 

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Tajemnice przedsiębiorstwa winny być najbardziej chronionym składnikiem każdego biznesu. LegalHero pomaga zapewnić tą ochronę, przygotowując porady prawne, opinie prawne i projekty dokumentów w sprawach związanych z własnością intelektualną. 

RODO

Każdy podmiot przetwarzający dane osobowe, zarówno swoich pracowników, jak i klientów, musi dostosować swoje przedsiębiorstwo do wymogów RODO pod groźbą wysokich kar finansowych. LegalHero pomoże każdemu przedsiębiorcy w spełnieniu tych wymogów. 

BUSINESS FOR FOREIGNERS

Keep your clients up to date with what’s happening. To make this content your own, just add your images, text and links, or connect to data from your collection.  

© 2018 LegalHero.pl

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon